Płatności w aplikacji Polsat Box Go Android mobile i Android TV

Od 31.03.2022 jedyną możliwą formą płatności za treści cyfrowe w aplikacjach Android jest płatność Google Play.
W aplikacji mobilnej Polsat Box Go Android dostępnej w sklepie Google Play oraz w aplikacji Polsat Box Go Android TV zostały uruchomione płatności Google Play dla zakupów jednorazowych, w najbliższym czasie zostaną wdrożone także zakupy cykliczne. Pozostałe formy płatności nie są już dostępne dla tej wersji aplikacji.

Powyższe zmiany podyktowane są wprowadzeniem nowej polityki Google dotyczącej płatności za treści cyfrowe i usługi cyfrowe w aplikacjach dostępnych w sklepie Google Play na urządzeniach mobilnych i urządzeniach Android TV. W celu zakupu treści i pakietów zapraszamy do serwisu polsatboxgo.pl, w którym dostępne są również inne formy płatności: przelew natychmiastowy, karta, BLIK, dodanie do rachunku Plusa, skorzystanie z portmonetki Polsat Box.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatboxgo.pl lub skorzystaj z formularza

    Cyfrowy Polsat S.A. jako administrator Pani/Pana danych osobowych przetwarzać będzie Pani/Pana dane w celu obsługi zgłoszeń kierowanych do Cyfrowy Polsat S.A., obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych
    Zapoznaj się z Polityką Prywatności

    Trwa wysyłanie
    Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
    Wysyłanie nie powiodło się