Jak zarejestrować konto w Polsat Box Go na stronie www oraz urządzeniach mobilnych?

Zarejestrować konto możesz wchodząc na stronę główną polsatboxgo.pl, następnie klikając myszką na przycisk "Załóż konto" w prawym górnym rogu ekranu.

Możesz też to zrobić przy pomocy aplikacji na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS lub Harmony OS. W tym celu kliknij w ikonę, którą znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu. W następnym kroku naciśnij przycisk "Załóż konto". W nowym ekranie uzupełnij niezbędne dane oraz zatwierdź regulamin, a następnie naciśnij przycisk "Załóż konto".


Rejestracja jest związana z koniecznością potwierdzenia konta. Potwierdzenie odbiera się przez odebranie maila i kliknięcie w link aktywacyjny, który jest ważny przez 24 godziny.

W przypadku braku otrzymania maila aktywacyjnego w ciągu 24 godzin, należy dokonać ponownej rejestracji konta.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatboxgo.pl lub skorzystaj z formularza

    Cyfrowy Polsat S.A. jako administrator Pani/Pana danych osobowych przetwarzać będzie Pani/Pana dane w celu obsługi zgłoszeń kierowanych do Cyfrowy Polsat S.A., obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych
    Zapoznaj się z Polityką Prywatności

    Trwa wysyłanie
    Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
    Wysyłanie nie powiodło się