Jak zarejestrować konto w Polsat Box Go na stronie www oraz urządzeniach mobilnych?

Zarejestrować konto możesz wchodząc na stronę główną polsatboxgo.pl, następnie klikając myszką na przycisk "Załóż konto" w prawym górnym rogu ekranu.

Możesz też to zrobić przy pomocy aplikacji na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS lub Harmony OS. W tym celu kliknij w ikonę, którą znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu. W następnym kroku naciśnij żółty przycisk "Załóż konto". W nowym ekranie uzupełnij niezbędne dane oraz zatwierdź regulamin, a następnie naciśnij przycisk "Załóż konto".


Rejestracja jest związana z koniecznością potwierdzenia konta. Potwierdzenie odbiera się przez odebranie maila i kliknięcie w link aktywacyjny, który jest ważny przez 24 godziny.

W przypadku braku otrzymania maila aktywacyjnego w ciągu 24 godzin, należy dokonać ponownej rejestracji konta.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatboxgo.pl lub skorzystaj z formularza

    Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapewnienia dostępu do serwisu, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w celach marketingowych, wykrywania i eliminowania nadużyć oraz w celach wewnętrznych związanych ze świadczeniem usług oraz prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w celach dowodowych, analitycznych i statystycznych obejmujących także tworzenie modeli statystycznych. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.
    Zapoznaj się z Polityką Prywatności

    Trwa wysyłanie
    Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
    Wysyłanie nie powiodło się