Czy kupując pakiet lub film VOD muszę związać się długoterminową umową?

Nie. Możesz dokonać jednorazowej płatności, i po zakończeniu zdecydować, czy chcesz przedłużyć pakiet. W momencie gdy nie zdecydujesz się na przedłużenie, Twoje wykupione dodatkowo opcje zostaną wygaszone po określonym czasie.

Jeśli wiesz, że będziesz korzystać z Polsat Box Go regularnie i nie chcesz pamiętać o co miesięcznym odnowieniu, możesz skorzystać z opcji płatności odnawialnej automatycznie. W razie potrzeby w każdej chwili możesz zrezygnować z dalszego opłacania.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@polsatboxgo.pl lub skorzystaj z formularza

    Cyfrowy Polsat S.A. jako administrator Pani/Pana danych osobowych przetwarzać będzie Pani/Pana dane w celu obsługi zgłoszeń kierowanych do Cyfrowy Polsat S.A., obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługi postępowań cywilnych i egzekucyjnych, administracyjnych, karnych oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych
    Zapoznaj się z Polityką Prywatności

    Trwa wysyłanie
    Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
    Wysyłanie nie powiodło się